Wiek podopiecznych

Swoją ofertę kierujemy do dzieci od 1 do 3 roku życia.

Natura i przyroda

Koziołek Niematołek, jak na koziołka przystało, preferuje ekologiczny
tryb życia w bezpośrednim kontakcie z naturą i przyrodą.

ekologia

kreatywność

zajęcia ogólnorozwojowe

zabawa

Naszym priorytetem jest kształtowanie wartości
ekologicznych takich jak wyrabianie nawyku
dbania zarówno
o zdrowie swoje jak i naszej planety.

Zapisanie dziecka do „Koziołka Niematołka” to
szansa na zapewnienie dziecku zdrowego i
zrównoważonego rozwoju fizycznego,
psychicznego oraz emocjonalnego już od
najmłodszych lat.

Klub, w którym każde dziecko znajdzie swoje miejsce

Bardzo nam miło, że odwiedziłeś naszą stronę. Ekologiczny Klub Malucha Koziołek Niematołek to coś więcej niż prywatny żłobek w samym centrum Bydgoszczy. To miejsce, w którym najważniejsze są dzieci. Zapoznaj się z informacjami o samym klubie i jego ofercie. Przejrzyj też galerię zdjęć i przeczytaj opisy aktualnych wydarzeń. Mamy nadzieję, że zostaniesz z nami na dłużej, a Twoja pociecha poczuje się w Koziołku Niematołku jak w domu!

Rozwijamy wrażliwość na to, co naprawdę ważne

Jesteśmy przekonani, że dzieci najlepiej i najszybciej uczą się przez zabawę i doświadczenie. Dlatego planujemy rozmaite atrakcje – od zajęć plastycznych i ogólnorozwojowych, przez aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu, aż po spotkania z dogoterapii.

Mamy przy tym konkretny kierunek. Ponieważ Koziołek Niematołek jest klubem ekologicznym, kładziemy duży nacisk na budowanie w dzieciach wrażliwości na otaczającą nas przyrodę. Chcemy, żeby Twoja pociecha już od najmłodszych lat uczyła się cieszyć pięknem natury, a także dowiedziała się, jak chronić i szanować planetę – nasz wspólny dom. Jednocześnie pragniemy, by podopieczni zdobyli praktyczne umiejętności i przekonali się, ile zadowolenia daje okazywanie szacunku drugiemu człowiekowi, nawet jeśli się od nas bardzo różni.

Żeby osiągnąć ten cel, zadbaliśmy o to, by nasz Klub Malucha w Bydgoszczy funkcjonował jak najlepszy żłobek niepubliczny. Przeglądając szczegóły oferty, zauważysz, że gwarantujemy indywidualne podejście do każdego dziecka i profesjonalną opiekę.

Wyjątkowa kadra w wyjątkowym miejscu

Nasz personel tworzą wykwalifikowane osoby z wieloletnim doświadczeniem. Praca z dziećmi to dla nich pasja, co z łatwością dostrzeżesz, gdy odwiedzisz Koziołka Niematołka po raz pierwszy. Zadbaliśmy też o odpowiednie zaplecze techniczne. Powierzchnia sal, wyżywienie, program edukacyjny i wyposażenie spełniają najwyższe normy jakości, uznawane przez prestiżowe polskie organizacje i instytucje.

Cały czas przyjmujemy zapisy do żłobka dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat. Opinie rodziców, którzy skorzystali z oferty klubu, potwierdzają, że w Koziołku Niematołku ich maluszek jest traktowany z pełnym zaangażowaniem i troską. A dzieci? Są u nas szczęśliwe i uśmiechnięte –  i to jest nasza najlepsza rekomendacja.

Ile kosztuje żłobek w Bydgoszczy?

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców, przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę. Cena za zapisanie malucha do klubu Koziołek Niematołek obejmuje jednorazowe wpisowe i miesięczne opłaty podstawowe. Koszty te mogą być częściowo pokryte dzięki świadczeniu RKO. Całodzienne wyżywienie rozliczane jest osobno, na podstawie dni, w których dziecko z niego skorzystało. Szczegóły znajdziesz w zakładce Cennik.

Rodziców poszukujących dobrej opieki dla swojej pociechy zachęcamy, aby porównując oferty, zwracali uwagę nie tylko na opłaty miesięczne. Ceny w żłobkach prywatnych mogą się od siebie różnić, ale nigdy nie powinny być jedynym kryterium wyboru. Daleko ważniejsze jest zapewnienie dziecku profesjonalnej opieki, dostosowanej do jego potrzeb. W klubie Koziołek Niematołek maluchy mogą liczyć na praktyczny program zajęć ogólnorozwojowych, szereg kreatywnych zabaw i cztery posiłki najwyższej jakości. Taka opieka to dla nich świetny start i szansa na zrównoważony rozwój fizyczny, psychiczny i emocjonalny.

Masz pytania dotyczące Ekologicznego Klubu Malucha Koziołek Niematołek? A może chcesz zarezerwować miejsce dla swojego dziecka? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Możesz też odwiedzić nas w jednej z trzech lokalizacji w Bydgoszczy.

ul. Karłowicza 22

ul. Okrzei 2